Gri lisi 195*14mm Panel muri i brendshëm me dy shtresa të murit të madh të murit të brendshëm Wpc

Përshkrim i shkurtër:

Pershkrimi i materialit:

1, Përbërja e materialit: 30% PVC+ 69% miell druri me cilësi të lartë + 1% formula ngjyrues.

2, Karakteristikat e materialit: Sipërfaqe e lëmuar, e qëndrueshme.

Avantazhet e produktit:

1, Mbrojtja e gjelbër dhe e mjedisit.

2, I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj flakës.

3, Instalim i shpejtë.

4, Tekstura e drurit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit


  • E mëparshme:
  • Tjetër: