Дабово сиво 195*14мм Внатрешна двојна табла Great Wall Board Внатрешна Wpc ѕидна плоча

Краток опис:

Опис на материјалот:

1, Состав на материјал: 30% ПВЦ+ 69% Висококвалитетно брашно од дрво + 1% формула за боење.

2, Карактеристики на материјалот: Мазна површина, издржлива.

Предности на производот:

1, Зелена и заштита на животната средина.

2, Водоотпорен и отпорен на пламен.

3, Брза инсталација.

4, Дрвена текстура.


Детали за производот

Ознаки на производи


  • Претходно:
  • Следно: